Ttütüncü, "Sizler zor şartlar altında, gece gündüz demeden meslek aşkı ile büyük bir emeği ortaya koymaktasınız. Hayatın her alanında kamuoyunu doğru, tarafsız ve objektif bir şekilde bilgilendirmek adına önemli bir görevi üstlenmiş bulunmaktasınız. Toplumun doğru ve tarafsız haber alma hakkını temin etmek adına özveriyle çalışan gazetecilerimize başarılar diliyor, ebediyete irtihal etmiş basın mensuplarımızı da rahmetle yad ediyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde başta Antalya’daki basın çalışanlarımız olmak üzere, ülkemizdeki tüm basın mensuplarımızın bu mutlu gününü en içten dileklerimle kutluyorum" şeklinde konuştu.
09 Ocak 2024 Salı 17:29
![Tütüncü’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı Tütüncü’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı](https://www.guneyhaberci.com.tr/images/haberler/2024/01/tutuncuden_10_ocak_calisan_gazeteciler_gunu_mesaji_h53991_86501.jpg)
Son Güncelleme: 09.01.2024 17:32