ANTALYA (İHA) -
Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Pamukkale Belediyesi Denizli Uğur Spor'u, 23-25, 21-25 ve 20-25’lik setlerle 3-0'lık setlerle mağlup etti. 13. hafta maçında da galibiyet elde eden Manavgat’ın Sultanları, 1.Lige yükselme play-offlarına katılmaya garantiledi.
Karşılaşmayı değerlendiren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen “Kızlarımızla gurur duyuyoruz, sezon başında 1.Lig hedefiyle başladığımız bu yolda ilk adımı attık. İnanıyorum ki play-offları da en iyi şekilde geçirerek hedeflerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.
Bu galibiyetle toplam puanını 31’e yükselten Manavgat Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 4 Şubat’ta Dekorayos Antalyaspor’u konuk edecek.
29 Ocak 2024 Pazartesi 11:20
![Manavgat'un Sultanları play-off'ta Manavgat'un Sultanları play-off'ta](https://www.guneyhaberci.com.tr/images/haberler/2024/01/manavgat_un_sultanlari_play_off_ta_h54144_a2889.jpg)