Haber Merkezi-
31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala, siyasi partilerin seçim çalışmaları hızla devam ediyor. Cumhur İttifakı Adayı Aksu Belediye Başkan Durmuş Kaan Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Çağatay Çalışır, MHP İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün ile meçlis üyesi adaylarıyla beraber, Aksu Belediye Meclis Üyesi ve Antalya Toptancı Hal esnaflarından Nevzat Akcan’ı iş yerinde ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevzat Akcan, Belediye Başkan Adayı Durmuş Kaan Şahin’i net bir şekilde desteklediğini dile getirdi.
Akcan, “Cumhur İttifakı Adayı durmuş Kaan Şahin’in 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde yarışı kazanmasını canı gönülden istiyorum. Sonuna kadar desteğim arkasında. Başarılı bir Belediye Başkanı olacağına inancım tamdır” şeklinde açıklamalarda bulundu.