Günleridir beklenen sorunun cevabı açığa çıktı. AK Parti Aksu’da 31 Mart seçimlerinde yarışacak adayının Av. Durmuş Kaan Şahin olarak belirledi. Bu haber akşam geç saatlerde adaya tebliğ edilirken, ilçe Başkanı Çağatay Çalışır ise, Aksu Adayı’nın Durmuş Kaan Şahin olduğunu duyurdu. Yarın Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla, EXPO 2016 konferans Salonun’da aday tanıtım toplantısı gerçekleşecek.
08 Şubat 2024 Perşembe 23:57
![AK Parti Adayı Av. Durmuş Kaan Şahin AK Parti Adayı Av. Durmuş Kaan Şahin](https://www.guneyhaberci.com.tr/images/haberler/2024/02/ak_parti_adayi_av_durmus_kaan_sahin_h54227_79e1c.jpeg)